Музей історії Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С.Макаренка


Пошук

Книга пошани

Степаненко Микола Іванович

Випускник шкільного відділення Кременчуцького педучилища 1978 року.

Ректор Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка.

Автор близько 400 наукових праць, з-поміж яких монографії, підручники, посібники, науково-популярні книги, словники.

Доктор філологічних наук, професор, академік Академії вищої освіти України.

Відмінник освіти України, Лауреат премії імені Панаса Мирного, імені Івана Котляревського, член Національної спілки журналістів України, член Національної правописної комісії, Заслужений діяч науки і техніки України. Нагороджений знаком «Петро Могила».

 

Мельниченко Анна Анатоліївна

Випускниця відділення фізичного виховання Кременчуцького педучилища  ім. А.С. Макаренка 2002 року.

Заслужений майстер спорту України з легкої атлетики (семиборство). Учасниця Олімпійських ігор 2008 року в Пекіні та 2012 – в Лондоні. Чемпіонка світу 2013 року в Москві. Переможниця Кубків Світу та Європи, неодноразова чемпіонка України.

 

Бойко Петро Карпович

Працював директором Лохвицького, а потім Кременчуцького педагогічного училища з 1958 по 1987 роки. Під час Великої Вітчизняної війни пройшов з боями по рідній і чужій землі. Був поранений. За героїзм і відвагу нагороджений медаллю «За визволення Кенігсбергу» у 1945 році.

Батьківщина високо оцінила заслуги Бойка Петра Карповича:
- Орден Червоної Зірки
- Орден Вітчизняної війни І ступеня
- Орден Богдана Хмельницького III ступеня
- Орден Трудової Жовтневої революції
- Медаль «Ветеран праці»
- Медаль А.С.Макаренка

Бойко Петро Карпович – відмінник народної освіти, заслужений вчитель УРСР.

 

Лисенко Тетяна Іванівна

Працює в Кременчуцькому педагогічному коледжі  імені А.С. Макаренка з 2000 року викладачем інформатики. Має вищу категорію, звання «вчитель-методист». Співавтор підручників з інформатики для середньої школи. Підготувала переможців МАН, Всеукраїнських олімпіад з інформатики, робототехніки, вивела команду України на міжнародний рівень. Перемогла у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року» і одержала звання «Заслужений вчитель України» (2002 р.)

Відзначена нагрудним знаком «Василь Сухомлинський» за виняткові заслуги у справі навчання і виховання учнівської та студентської молоді. Публікується у фахових журналах з питань викладання інформатики та програмування.

 

Сидоренкова Ольга Панасівна

Працювала в Кременчуцькому педагогічному училищі  ім. А.С. Макаренка з 1984 по 2015 р. Ветеран праці, відмінник освіти України, викладач-методист. За вагомі заслуги у справі навчання і виховання учнівської та студентської молоді нагороджена Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, присвоєно звання «Заслужений вчитель України» (2005 р.)

Ольга Панасівна створила музей історії навчального закладу, започаткувала роботу літературної вітальні «Пролісок». З її ініціативи засновано дівочий духовий оркестр, методичний кабінет. Під її редакцією видано історичний нарис про педучилище «З минулого – у сьогодення». Своїм досвідом ділиться на сторінках фахових журналів, альманахів. Працювала з юними науковцями МАН, одержуючи дипломи на обласному рівні.

 

Гальченко Іван Васильович

Працює директором Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С. Макаренка з 1987 року. Під його керівництвом створено найкращі умови для підготовки освітянських кадрів. Він втілив у життя свою ідею, створивши комп’ютерну базу. За його ініціативи відкрито спеціальність «Вчитель фізичного виховання», введено більше десяти додаткових кваліфікацій. На базі коледжу відкрито у успішно працює обласний ліцей-інтернат для сільських обдарованих дітей, навчаються юнаки з Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, працює консультпункт Глухівського національного університету імені Олександра Довженка. Заслуга Гальченка І.В. – сучасний бібліотечний комплекс, шість комп’ютерних класів з комп’ютерами останніх моделей з підключенням до Інтернету. Чимало зусиль доклав Іван Васильович у відкриття оздоровчого комплексу «Ерудит» у с. Потоки. Весь свій життєвий і педагогічний досвід він віддає громадській роботі. Гальченко І.В. – депутат Полтавської обласної ради, голова постійної депутатської комісії з питань освіти, член обласної ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

Іван Васильович – заслужений працівник освіти України, нагороджений медаллю А.С. Макаренка, орденом «Спортивна слава», багатьма грамотами та дипломами.

Трудолюбивий, чесний, об’єктивний та принциповий, діловий і тактовний, вмілий організатор педагогічного колективу, він і сьогодні наполегливо працює над розв’язанням важливих навчально-виховних завдань.

 

Лозинська Євдокія Федорівна

Викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії, відмінник освіти, працювала в Кременчуцькому педагогічному училищі  ім. А.С. Макаренка з 1977 по 2015 р. методистом та викладачем дошкільної педагогіки. Вона – вчитель за покликанням, талановитий, ініціативний педагог, який працює творчо, натхненно. Пріоритетний напрям діяльності – формування національної самосвідомості вихованців. Нею підготовлений навчальний посібник «Українське народознавство дошкільникам», що отримав гриф Міністерства, а досвід роботи «Єдність народної і наукової педагогіки» став надбанням базового методичного кабінету у Запорізькому педагогічному коледжі.

Методичний кабінет училища, яким керувала Євдокія Федорівна, визнаний кращим серед вищих навчальних закладів Полтавщини І-ІІ рівнів акредитації.

Результативність роботи – високий якісний показник знань на державних іспитах, відмінні оцінки з практики, переможці олімпіад та конкурсів. Постійно друкується у фахових виданнях, має більше десяти навчальних посібників для педагогічних працівників. Нагороджена численними грамотами різного рівня та нагрудним знаком «Софія Русова».

 

Пиріг Віктор Опанасович

Викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії, відмінник освіти України. В педагогічному коледжі працює викладачем математики з 1978 р.

Талановитий педагог, що знаходиться у постійному творчому пошуку, невтомно вчиться сам, щедро віддає знання, безцінний досвід студентам та колегам. На сучасному рівні готує педагогічні кадри для навчальних закладів.

Багато його випускників закінчили престижні навчальні заклади України і успішно працюють у різних галузях виробництва. Вміло керує ПЦК викладачів математичного циклу. Постійно пише статті до «Методичного вісника». Підготував декілька методичних посібників, які ставали призерами училищного конкурсу творчих робіт. Має публікації у виданні «Імідж сучасного педагога».

Нагороджений численними грамотами та нагрудним знаком «А.С. Макаренко».

 

Бондаренко Віталій Володимирович

Викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії, завідуючий відділенням фізичного виховання. Працює в Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка з 1989 р.

Саме завдяки Віталію Володимировичу у 1998 році в педагогічному училищі відкрито нове відділення – фізичного виховання, де більшість спортсменів змогли обрати для себе таку чудову професію, як вчитель фізичного виховання, тренер, керівник спортивного гуртка. Керуючи відділенням, Віталій Володимирович також викладає такі дисципліни, як «Волейбол з методикою викладання», «Вступ до спеціальності», «Семінар з практикуму суддівства».

Вже багато років жіноча волейбольна команда коледжу під його керівництвом – незмінний переможець обласних змагань серед студентської молоді.

Ця талановита та творча людина, безмежно віддана своїй справі, є яскравою особистістю та гарним прикладом для наслідування молоді.

За свої здобутки Віталій Володимирович був нагороджений грамотами училища, міськвиконкому, обласної державної адміністрації, грамотою Міністерства народної освіти УРСР, грамотою Міністерства освіти і науки України, отримав знак «Відмінник освіти України» та нагрудний знак «А.С. Макаренко».

 

Мельник Валентин Іванович

Викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії, тренер з підготовки учнів до Всеукраїнських та Міжнародних олімпіад з інформатики. Працює в Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка з 2012 р.

Індикатором його роботи є результати учнів. Вони є постійними переможцями ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських предметних олімпіад, учасниками та переможцями Міжнародних олімпіад. Всього на Міжнародних олімпіадах його учні отримали 1 золоту, 7 срібних та 6 бронзових медалей.

Валентин Іванович є автором низки навчальних посібників. У 2006 році став переможцем Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2006» в номінації «Інформатика» і одержав звання «Заслужений вчитель України».

За значний особистий внесок у науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм Мельник Валентин Іванович нагороджений орденами «За заслуги» ІІ та ІІІ ступенів, ювілейною медаллю «20 років незалежності України», Почесною грамотою Верховної Ради України, нагрудним знаком «Василь Сухомлинський».

 

Рубаненко Роман Сергійович

Випускник ліцею «Політ» (2013 р.)

Бронзовий призер XXIV Міжнародної олімпіади з інформатики 2012 р. (Італія, Монтік’ярі, Сірміоне) та XXV Міжнародної олімпіади з інформатики 2013 р. (Австралія, Брісбен).

Після закінчення ліцею вступив до Ужгородського національного університету на спеціальність «Комп’ютерні науки».

Навчаючись та працюючи у провідних західних IT-компаніях, Роман не припиняє співпрацю з ліцеєм. Він підтримує комп’ютерну школу «Олімп», засновану його тренером Мельником В.І.: читає лекції з програмування, надає благодійну допомогу обдарованим учням та виступає спонсором поїздок українських команд на Міжнародні олімпіади з інформатики.

Вхід на сайт

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Партнери