Музей історії Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С.Макаренка


Пошук

Кращі майстри педагогічної справи

Нагороджений орденом «За заслуги» II ступеня:
Мельник Валентин Іванович

Нагороджені орденом «За заслуги» IІI ступеня:
Гальченко Іван Васильович
Мельник Валентин Іванович

Заслужені вчителі України:
Бойко Петро Карпович
Лисенко Тетяна Іванівна
Малюк Юлія Валентинівна
Мельник Валентин Іванович
Сидоренкова Ольга Панасівна

Заслужений працівник освіти України:
Гальченко Іван Васильович

Заслужені працівники культури України:
Квітка Віктор Федорович
Куліш Олександр Тимофійович

Нагороджені медаллю А.С. Макаренка:
Бойко Петро Карпович
Берднікова Антоніна Володимирівна
Волков Володимир Миколайович
Гадзун Мирон Іванович
Зарембо Марія Олексіївна
Кузьміна  Тамара Василівна
Павленко Віталій Іванович
Трушевська Людмила Костянтинівна

Нагороджені нагрудним знаком «А.С. Макаренко»:
Бондаренко Віталій Володимирович
Гальченко Іван Васильович
Крівченко Ольга Іванівна
Куварзіна Ія Олександрівна
Парнюк Зоя Володимирівна
Пиріг Віктор Опанасович
Скоропльот  Наталія Андріївна

Нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський»: 
Александрова Тетяна Василівна
Івасишина Лідія Миколаївна
Лисенко Тетяна Іванівна
Мельник Валентин Іванович
Шакотько Віктор Васильович

Нагороджені нагрудним знаком «Софія Русова»:
Батрак Антоніна Яківна
Лозинська Євдокія Федорівна

Відмінники освіти:
Александрова Тетяна Василівна
Балакірєва Галина Павлівна
Батрак Антоніна Яківна
Батрак Володимир Петрович
Берднікова Антоніна Володимирівна
Бовсунівська Валентина Миколаївна
Бондаренко Віталій Володимирович
Бойко Петро Карпович
Вакурова Марія Олександрівна
Волков Володимир Миколайович
Газдун Мирон Іванович
Гальченко Іван Васильович
Голубєва Людмила Михайлівна
Жежеря Ольга Миколаївна
Івасишина Лідія Миколаївна
Зарембо Марія Олексіївна
Зубкова Антоніна Іванівна
Квітка Віктор Федорович
Клепач Світлана Геннадіївна
Козьміна Юлія Григорівна
Коннік Ольга Йосипівна
Копійко Валентина Володимирівна
Крівченко Ольга Іванівна
Крупіна Леся Валентинівна
Куварзіна Ія Олександрівна
Кузьміна Тамара Василівна
Кулініч Ганна Гордіївна
Кур’єр Алла Петрівна
Лисенко Тетяна Іванівна
Лозинська Євдокія Федорівна
Мельник Валентин Іванович
Мельник Антоніна Анатоліївна
Носкіна Людмила Микитівна
Некипіла Анастасія Миколаївна
Парафіло Марія Степанівна
Парнюк Зоя Володимирівна
Петрушенко Галина Яківна
Пиріг Віктор Опанасович
Прядко Євгеній Михайлович
Романенко Галина Василівна
Ромма Галина Іванівна
Селезньова Ганна Іванівна
Сімон Віталій Корнійович
Сидоренкова Ольга Панасівна
Скоропльот Наталія Андріївна
Сліпченко Таміла Сергіївна
Ступак Микола Васильович
Тройніна Світлана Олександрівна
Трушевська Людмила Костянтинівна
Усцов Веніамін Дмитрович
Шакотько Віктор Васильович
Штефан Лідія Юріївна

Вхід на сайт

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Відвідувачі

Flag Counter

Партнери