Музей історії Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С.Макаренка


Пошук

Спогади випускниці 2006-го року Іщенко Н. А.

До 80-річчя училища

Ось і пролетіло 80 років з дня заснування училища. Як один день. Для людського життя – це так багато, це ціле життя, але для історії, для училища – це зовсім мало. Його можна вважати ще молодим, юним. Але за ці 80 років через училище пройшло багато студентів і викладачів. І саме училище змінило своє обличчя, своє місцезнаходження. У 1969 році воно переїхало з Лохвиці до Кременчука. Спочатку це був невеличкий триповерховий будинок,  де навчалось усього сім груп: 3 шкільного і 4 дошкільного відділення. Зараз це велика будівля, яка складається з трьох корпусів, в яких навчається безліч груп як самого педучилища, так і ліцею, військового ліцею, курсів підвищення кваліфікації, на базі педучилища  працюють філіали педагогічних інститутів з Полтави та Глухова . Але поряд з новим наше педучилище не забуло свої корені й історію, і навіть створено музей, яким завідує Сидоренкова О.П.

У педучилищі працюють викладачі – справжні майстри своєї праці . Вони живуть педучилищем, його ділами і його студентами. Згадуючи про золотий фонд училища, не можна не згадати Батрака Володимира Петровича і Батрак Антоніну Яківну. Це ветерани педучилища, які переїхали з маленькою чорноокою дочкою разом з Лохвицьким педучилищем до Кременчука. Молоді, бадьорі, сповнені сили і енергії, з великими задумами, вони допомагали у розвитку педучилища. Росло педучилище, росла і їхня дочка, і ось прийшла до педучилища нова студентка Батрак Валентина Володимирівна, закінчила його, а потім педінститут, і так само, як колись її батьки, молода, сповнена великими задумами і енергією, прийшла працювати до педучилища.

Багато талановитих випускників підготували викладачі. Це юнаки і дівчата, які гарно співають, танцюють, грають на різних музичних інструментах. Вчителі  зарубіжної літератури і української виховують в нас любов до поетичного слова. Серед випускників багато є прекрасних самодіяльних поетів. Також  серед випускників є такі, які прийшли назад до педучилища  викладачами і досягли великого успіху у своїй роботі.

Кременчуцьке педучилище вважається одним із найкращих освітніх закладів України, яке буде і далі виховувати прекрасних педагогів.

Вхід на сайт

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Партнери