Музей історії Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С.Макаренка


Пошук

Спогади випускниці 1987-го року Шокодько Л. В.

Моєму училищу – 80 років

Мені випала честь навчатися в Кременчуцькому педагогічному училищі ім. А. С. Макаренка, якому в 2011 році виповнилося 80 років. Як для людини, то 80 років уже похилий вік, а як для нашого училища – то це рік розквіту.

За весь час існування училищу доводилося зустрічатися з різними проблемами – це і тяжкі повоєнні роки, і теперішні важкі для всієї нашої країни роки. Але воно вистояло і з кожним роком стає все кращим. Ми навчаємося в чистих, світлих, красивих аудиторіях, уроки з фізкультури проходять у великих спортивних залах, працює їдальня, де можна смачно пообідати. В училищі також обладнано комп’ютерні класи, в яких ми отримуємо основи знань для роботи з цими складними машинами, інші класи теж укомплектовано новими технічними засобами, які допомагають нам здобувати знання.

В усьому цьому велика заслуга нашого директора Гальченка Івана Васильовича, який уже багато років очолює наш колектив. Нам залишається тільки здогадуватись, чого коштує Iвану Васильовичу підтримувати училище в такому відмінному стані та ще й дбати про його розвиток у цей важкий час. Ми щиро вдячні йому за його турботу про нас, про наше училище.

В училищі працюють чудові викладачі, справжні майстри своєї справи. Вони завжди готові прийти кожному з нас на допомогу, порадять, як краще зробити в кожному конкретному випадку, ніколи не залишать без уваги наші прохання, i ми їм за це дуже вдячні.

В нашому училищі є гарний музей, який задумала i створила Сидоренкова Ольга Панасівна. Тут можна познайомитися з історією училища i взнати про нього дуже багато цікавих даних. Тут є фотографії випускних груп, i кожен, хто навчався в нашому училищі, може прийти сюди i згадати роки своєї молодості. В училищі працює літературний гурток "Пролісок", який також організувала Ольга Панасівна, працюють гуртки художньої самодіяльності, де кожен може вибрати заняття собі до душі.

Є в училищі гарний актовий зал, де часто виступають із концертами наші студенти. I дуже приємно подивитись i послухати таланти педагогічного училища.

Навчатись в нашому педагогічному училищі дуже цікаво, i я дуже задоволена, що вибрала з великої кількості навчальних закладів саме цей. Я назавжди запам'ятаю роки, проведені в стінах нашого училища.

Вхід на сайт

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Партнери