Музей історії Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С.Макаренка


Пошук

Спогади випускниці 1975-го року Третяк (Клименченко) Людмили Леонідівни

Роки перебування (1971-1975) в Кременчуцькому педучилищі були і залишаються найкращими, найсвітлішими в моєму житті. Тут пройшла моя юність, тут здійснилася моя заповітна, з дитячих років, мрія – я стала учителем. На протязі всього життя згадка про навчання в педучилищі плекає в моїй душі трепетні, неповторні почуття, навіює світлі спогади.

З особливою теплотою згадую людину надзвичайно щедрої душі – директора Бойка Петра Карповича, якого всі ми глибоко поважали, просто обожнювали.

Класним керівником у нас була викладач іноземної мови, молода, вродлива, енергійна і щира Кулініч Ганна Гордіївна, яка доклала дуже багато зусиль, щоб з 15-річних дівчаток сформувати колектив дружніх, серйозних, завзятих однодумців. Пам'ятаю змістовні класні години, диспути, різноманітні екскурсії, поїздки до Києва, Одеси, Канева. Були багатоденні походи і трудові десанти до підшефних господарств, суботники, концерти і спортивні змагання.

З почуттям величезної, безмежної вдячності я згадую своїх Учителів з великої літери, своїх викладачів, які всю душу, всі свої знання передавали нам, прищеплюючи інтерес до педагогічної праці, формуючи з кожного з нас особистість: це Зрібняк В.М., Зрібняк Л.С., Кузьміна Т.В., Настевич С.І., Бовсунівська В.М., Парнюк З.В.

На все життя мені запам'яталися уроки української мови, які вела Зарембо М.О. Вони відзначалися розумними поєднаннями високого професіоналізму, вимогливості і поваги до студентів.

Широка ерудиція, своєрідна витонченість і елітність, висока духовність були характерні для моїх улюблених уроків російської та дитячої літератури, які викладав Волков В.М.

Навчання в педучилищі не можна уявити без педагогічної практики. Дуже багато для мене, як майбутнього учителя, значили і спостереження за дитиною в школі, і робота вожатою в таборі, і пробні (такі хвилюючі довгоочікувані) уроки, і, звичайно, безперервна педагогічна практика у с. Шепелівці Глобинського району.

Після закінчення педучилища працювала учителем початкових класів СШ №18 м. Кременчука.

Закінчила педагогічний факультет Кіровоградського педінституту.

З 1980 р. жила і працювала в м. Глобине учителем початкових класів, заступником директора з навчально-виховної роботи в початкових класах Глобинської CIII №5, методистом з початкового навчання Глобинського району.

Учитель-методист вищої категорії, «Відмінник освіти України».

На даний час працюю учителем початкових класів СШ №20 м. Кременчука.

Вхід на сайт

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Партнери